Zawsze zachowaj 100% inicjatywy

Kiedy mężczyzna/kobieta jest stary? Gdzie kończy się inicjatywa własna, a zaczyna zależność?

Z własnej inicjatywy podejmujesz inicjatywę, aby samemu podjąć działanie. Inicjatywa (z łacińskiego initium, "początek") jest impulsem lub pierwszym krokiem do działania. Mówiąc szerzej, inicjatywa odnosi się również do zdolności danej osoby do działania z własnej inicjatywy, podejmowania decyzji lub okazywania ducha przedsiębiorczości. (Inicjatywa własna – Bing)

Perspektywicznie wiemy, że pokolenie, które jest obecnie zaawansowane w podeszłej starości, podejmuje decyzje dotyczące przyszłości znacznie bardziej niezależnie. Raczej środki ostrożności, a nawet coraz częściej korzystają z mediów społecznościowych, aby szukać rozwiązań dla siebie. Tutaj znajdziesz swoich opiekunów.

Starzec sprzed 20 lat się zmienił. Czy nie jest to już widoczne w sposobie ubierania się ubrań? Czy znajduje to odzwierciedlenie w wieloletniej aktywności sportowej?

Inicjatywa własna na rzecz Zawsze zachowaj 100% inicjatywy 1 większego zdrowia mózgu

Jedna z naszych klientek wygrała swój ostatni mecz tenisowy w wieku 90 lat. Udało jej się to osiągnąć z własnej inicjatywy. Opowiada o tym doświadczeniu z największą dumą. Ludzie, którzy utrzymują się fizycznie aktywni przez długi czas, mogą również być w stanie utrzymać funkcjonowanie mózgu przez długi czas. Dzięki regularnej aktywności mózg jest odpowiednio zaopatrywany w tlen i może w ten sposób promować własną inicjatywę. Istotną częścią prawidłowej podaży mózgu, są również odpowiednie kwasy tłuszczowe. Możliwe jest zmierzenie 11 niezbędnych kwasów tłuszczowych za pomocą bardzo prostego testu i upewnienie się, że są one utrzymywane w równowadze w kontrolowany sposób. Dlaczego jest to takie ważne?

Mózg składa się w bardzo dużym stopniu z tłuszczu. Istnieją tłuszcze, które promują stan zapalny i tłuszcze, które mają działanie zmniejszające stan zapalny na błonę komórkową. Jeśli tłuszcze prozapające przeważają nad tłuszczami zmniejszającymi stan zapalny przez długi czas, może to prowadzić do złogów w tętnicach. Wynika to z degradacji białek, które przyczepiają się do wewnętrznych ścian tętnic, a tym samym zmniejszają światło w dłuższej perspektywie. Istnieje możliwość ponownego uwolnienia tych tętnic poprzez zrównoważenie tłuszczów w organizmie.

Jak można to osiągnąć?

Przede wszystkim zaleca się wykonanie testu kwasów tłuszczowych. Badanie to powinno mierzyć proporcje kwasów tłuszczowych na błonie komórkowej. Jest to możliwe dzięki suchemu badaniu krwi. Kwasy tłuszczowe wiszące na ścianie komórkowej są liczone, a zatem można dokładnie określić stosunek do kwasów tłuszczowych omega 6 : omega 3. Ponieważ DNA jest zaprojektowane dla stosunku 1: 1, zaleca się osiągnięcie co najmniej wartości 3: 1. Niestety, w naszym społeczeństwie wartości te wynoszą znacznie ponad 17: 1, co wskazuje na wysoki wskaźnik stanu zapalnego w błonie komórkowej.

Przy przyjmowaniu olejuomega adeguat, który jest przenoszony z polifenolami, kwasy tłuszczowe mogą osiągnąć równowagę w ciągu 4 miesięcy. Ważne jest, aby stale przyjmować olej i nie przerywać po czterech miesiącach i postępować zgodnie ze starymi nawykami, ponieważ wtedy wartości natychmiast spadną z powrotem do obszaru zapalnego. Możesz teraz wykazać się inicjatywą i zadbać o swoje kwasy tłuszczowe.

To tylko niewielka część, którą każdy z nas może zrobić profilaktycznie, aby utrzymać zdrowie mózgu przez długi czas, a także idealnie zahamować sytuacje zwyrodnieniowe w ich prędkości. W tym zdrowa i zbilansowana dieta, wystarczające spożycie wody, komórki pozostają zwinne i zdrowe. Równoważenie kwasów tłuszczowych prowadzi do długoterminowego zdrowia mózgu. Liczy się twoja własna inicjatywa, aby zachować zdrowie i kondycję.

Zaleca się również naukę przez całe życie. Ludzie, którzy są zainteresowani przez całe życie, są ciekawi i chętni do nauki, a tym samym rzucają wyzwanie i promują aktywność mózgu. Byłoby naprawdę interesujące obserwować grupy badawcze o różnych nawykach związanych ze stylem życia. Jakie są różnice między różnymi grupami w obszarze inicjatywy osobistej? Te czynności uczenia się, lub na przykład wykonywanie krzyżówek, zagadek obrazkowych, tekstów luk, mogą również wymuszać działania mózgu.

To są obecni starzy ludzie i przyszli, jak oni będą?

Aktywność fizyczna i psychiczna jest obowiązkowa dla każdego z nas. W każdym razie bardzo korzystne byłoby poddanie się jakiejkolwiek letargii i leżenie nieruchomo i nieruchomo na kanapie. Daj spokój! Oto kolejna wskazówka na dobre samopoczucie VIVA

Zawsze zachowaj 100% inicjatywy 2
Zrób test, jeśli potrzebujesz VIVA.

Zwiększa to szansę, że osoba, która osiągnie zaawansowany wiek, podejmie decyzje zapobiegawcze, perspektywicznie na przyszłość. Wchodzą do Internetu, szukają rozwiązań, aktywizują się niezależnie dla swoich osobistych zainteresowań.

To wspaniałe wydarzenie.

Zdejmuję kapelusz z was, ludzie.

Z ponaw. Esther Chapman

założyciel WeConnectCare.com